Cumhuriyet Mahallesi 23 Nisan Cad. Nisan Sok. No: 6 Çekmeköy / İSTANBUL

Granada Kiremit

05.03.2017
1.534
Granada Kiremit

Evlerin güvenliği için en çok önem verilen yerlerden biri evlerin çatılarıdır. Çatıların hem güzel görünmesi hem de güvenli bir şekilde ev ortamı oluşması için gerekli olan kiremitler, günümüzde şıklığın vazgeçilmez bir çeşidi olmuştur. Türkiye’de en çok tercih edilen kaliteli kiremit ürünlerini ise bağzı firmaları üretmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile farklı tasarımlarla karşımıza çıkan kiremitler, görsel zenginlik açısından oldukça önemlidir.

Çatı kaplama malzemerinde estetiğin ekonomik olarak sunan yeni bir ürün granada kiremit

Dekoratif çatılarınız için 1 m2 yi 15 adet ile örtecek olan granada kiremit, aradığınız estetik görüntüyü sağlayacaktır. Granada kiremitler döneme kolaylığı ile kullanıcıya avantaj sağlamaktadır. marsilya tipi normal kiremitler gibi yüzey olarak kullanılan granada kiremitler pratik olarak çatınıza döşenebilmektedir. Granada kiremit sanat değeri yüksek yapılar için ideal bir çatı malzemesidir. ayrıca granada kiremit su toplama, kanalize etme ve aktarmadan son derece sıhhatli bir kiremit tipidir.

Avrupa’nın tercih ettiği kiremit tipi olan granada kiremit kullanımında düşük adet ve döşeme kolaylığı ile estetik çatıların en ekonomik malzemesidir. Üretim metodu ve modeli itibari ile Granada Kiremit her türlü doğa şartlarına dayanıklıdır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: